4/30 - kuidas võita minu südant?

1/04/2017

Tänane teema tekitas minus palju elevust! Nimelt 5 võimalust minu südame võitmiseks! Irooniliselt teemale mõtlema hakates tuli mulle meelde mustmiljon turnoffi ja asja mis mind närvi ajavad, aga ma pole ausaltöeldes kunagi väga täpselt mõelnud, mida ja kuidas peaks partner käituma, et nüüd minu südant võita, ahah. Seda on juhtunud vaid 2 korda ja mingit valemit ma selles küll ei näe.

Ma ei oska seda paremini kirjeldada kui lihtsalt kõhutunnet, aga seltskonnas olles lihtsalt tunnetan kui keegi on minu jaoks atraktiivne. Asi ei ole kenades kätes või mustades juustes. See on kõik ainult boonus.

1. Mind jätavad täiesti külmaks avalikud armastusavaldused ja suured kõned teemal, let's date! Sellele järgneks piinlik vaikus ja ei aitäh. Palju palju imelisemad on sosistatud sõnad ja seest mõnusalt soojaks teevad suvalised kallid ja nö alateadlikud puudutused. Kui õhtuti diivanil lähestiku istume ja teine silmi ekraanilt tõstmata käega kinnitust otsib, et ma ikka olen seal.

2. Siis. Mind võluvad pisiasjad. Näiteks kui me ühes kindlas kohas olime siis tõi kaaslane mulle absoluutselt igal hommikul hommikusöögi kohviga voodisse. Ja see väike "traditsioon" kestis aastaid.

3. Veel meeldib mulle meeldib käest kinni hoida. Ja just minu õnneks mu partner vihkas seda. Seega kui ta aegajalt alla andis ja ma ta käevangu sain nautisin seda topelt.

4. Mulle meeldib ka rääkida. Ajada niisama suvalist mula kui ka asju arutada. Ja kui vestlus muutub eriti pingeliseks või vastupidi eriti rumalaks siis on see üheks esimeseks märgiks, et ma tahaksin sinuga veel vestelda.

Sama punkti alla käib aga ka oma jutust ka tegudeni jõudmine. Ma vihkan inimesi, kes suure suuga lubavad või hoopis räägivad hoopis sinu maha rahustamiseks terve eepose kokku. Ja tegelikult ei tule sealt kottigi. Kui sa oled piisavalt mees, et midagi rääkida, siis ole mees ja tee ära.

5. Aga lõppude lõpuks on kõige atraktiivsem inimene, see kes jääb iseendaks! Sa tead mida sa tahad ja kuidas seda saada - see ongi enesekindus. Võid ju üles alla hüpata, kätepeal kõnida ja iga päev lilli kinkida, aga kui see pole sinu isiksus siis usu mind, seda tunneb ka partner. Mind iseloomustati kui maailma kõige täiskasvanumat last :D Elu on mind õnneks/kahjuks väga kiiresti täiskasvanuks kasvatanud. Äkki sellest tulenebki, et suhtes olen ma täieli laps, kes armastab lolli nalja teha ja niisama ilkuda. Ja kui juhtub, et kaaslane suudab mu sutsavatele naljadele vastata ja ei kohku tagasi kui ma täpselt seda ütlen mida mõtlen siis hakkavadki südamed lendama.

PS. Palju aitab kaasa kui tegemit on itaallasega.

Hihii, paljastasin nüüd oma südant kõigile. Seest hakkas kohe soe. Homseni.

Aga oleme ausad, sületäis kassipoegi toimiks alati

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE