8/10 - 25 aasta jooksul kogutud elutarkused

1/08/2017

Ma krjutasin pool eilset postitust valmis. Uuesti üle lugedes sain aru, et tegu on meeletu pastakast välja imemisega ja kustutasin ära. Challengid on lahedad, aga kui teema ikka ei inspireeri siis on parem hoopis kirjutamata jätta.

Täna räägime hoopis motsivatsioonist ja elutarkusest! Mulle väga meeldivad sellised väikesed tarkusekillud, mul on endalgi kodus seinapeal, peegli kõrval ja märkmikus mind motiveerivaid pilte ja mõtteteri. Täiesti võimalik on olla iseenda cheerleder. Kunagi amu Ameerikas raamatuid müües avastasin kui palju mind aitab iseenda motiveerimine, Fake it til you make it noh. Alguses tundub rumal esimese asjana voodis TÄNA TULEB HEA PÄEV karjuda, aga aegapikku hakkab alateadvus seda uskuma ja leiad end justkui kogemata poolunisena mõtisklemast, mille üle täna õnelik olla. Ja põhjustest ei jää kunagi puudu. Ka raskel perioodil on pisiasju mille üle tänulik olla ja mis naeratama panevad.

Sellega seoses meenub mull poolvägisi pähe taotud mõttetera, mida olengi jääud kasutama on,

Pressure makes diamonds

Raske ta on, ja uskuge, ma tean mida tähendab raske, aga teisest otsast väljud targema ja tugevamana. Ma olen suur uskuja sellesse, et õppimiseks ja arenemiseks tuleb pidevalt enda mugavustsoonist välja astuda ja peaees sukelduda uutesse ja võhivõõrastesse situatsioonidesse koos uute väljakutsete ja uute inimestega. See on raske, aga vaid nii saad kohtuda enda tõelise minaga ja teada saada milleks sa tegelikult võimeline oled.

Siis üks mu teisi lemmikuid on "A man is but a product of his thoughts, he becomes- Mahatma Ghandi. Ma arvan, et inimesed tihtipeale ei taju, kui palju me ISE suudame lõpptulemust mõjutada. See ei ole nali kui öeldakse, et kui sa ootad halvimat siis nii lähebki. Positiivne meelestatus tõmbab ligi positiivseid ja häid asju. Probleemid mis enne tundusid Mount Everesti kõrgused tunduvad nüüd vaid nuusata, Ümbritse end õnnelike inimestega, usu endasse ja usu teistesse ja kõik loksub nagu iseenesest paika.

Ja kuna ma alles hiljuti lugesin uuesti Lewis Carolli "Alice imedemaal", siis ma lihtsalt pean siia veel lõpetuseks ühe oma lemmik-tsitaadi panema.

Alice: "How long is forever?" White Rabbit: "Sometimes, just on second."

Ärge kunag i raisake aega tuleviku ja "paremate aegade" ootamise peale. Future is now ja täpselt selline, nagu me ise selle teeme.

Homseni!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE