9/30 - üks Harju keskmine Superwoman

1/09/2017

Selle väljakutse teemad hakkavad mulle juba vaikselt töö- või arenguvestlust meenutama :D aga kui ma juba lubasin väljakutse kaasa teha, siis mis seal ikka.

Minu tugevad küljed.

Ma oskan säästa. Ja seda olen ma alati mõnuga teinud. Räägime me siis kas rahast, toidust või hoopis riietest ja asjade taaskasutamisest. Ma armastan mõelda roheliselt, teha asju ise ja näha tulemust. 1. jaanuaril vaatasin kogumiskonto numbrit, õnnepisar tuli kohe silma. Võrdlesin ka arvete statistikat - vee ja elektrikasutuskulud on mõlemad langenud, enamus kingid perele ja sõpradele tegin ise, majas vahetasin terve elutoa mööbli ilma sentigi kulutamata välja (go second hand, go) ja annetasin/müüsin pool oma kasutust ja seisvast garderoobist maha. Väga hea tunne on.

Siis mulle meeldib mõelda, et ma olen üsna tugeva närviga. Siinkohal kindlasti ei tasu segamini ajada lihtsalt närvi minemisega. Mind välja vihastada on ülimalt kerge, mõnikord liiga kerge. Siinkohal mõtlen ma hoopis näiteks õpetamist või laste kantseldamist. Selle joone endas olen alles viimase aasta jooksul avastanud kui elu otsustas end peapeale keerataja ja mu närvitugevuse tõsiselt proovile panna. Siit sammuke veel edasi,  mulle isegi MEELDIB selline töö! (poleks kunagi arvanud, et kuulen ennast sellist asja ütlemas).

Viimaseks pakuks usalusväärsuse. Nii enda kui teiste suhtes. Kui midagi on kokku lepitud siis saab see tehtud. Hoopis teine asi on küll nende "vaatame millalgi kindlasti" plaanidega. Kui me kuupäeva kellaaega paika ei pane siis üsna tõenäoliselt sinna see plaan jääb. Aga self-reflection ja asjade kirja panemine on mul aidanud päris hästi ennast tundma õppida. Ma tean, milleks ma olen võimeline ja ma tean, milleks ei ole.

Ilmselgelt ei ole kõik aga must ja valge. Mul on palju halbu külgi, ma suudan olla kohutavalt egoistlik kuni peaagu apaatsuseni välja. Siis järgmise hetkega võin olla ülimalt lapsik. Ja mul on häid külgi peale nende kolme, Ma armastan rääkida ja naerda. Mulle meeldib inimesi aidata ja samas ma ei taha päevi kedagi teist näha. Ühesõnaga, ma olen paras puder ja kapsad, ehk üks täiesti tavaline inimene :D

~homseniii

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE